startmapa stronykontakt
4Taroty
Tarot mówi: „Tak naprawdę jesteś innym człowiekiem – silnym, pełnym mocy, energii. Ten nowy, lepszy człowiek istnieje w tobie. Teraz jest uśpiony, ale czas najwyższy, żeby go popchnąć do działania”. I dzięki takiej tarotowej inspiracji można dokonać w życiu cudów.
Od wieków Tarot pełni psychologiczną funkcję. Nieustannie wspiera w marzeniach, daje informację: „Tobie też może się udać”, „masz w sobie, jak każdy inny człowiek, wiele siły, o której już nie pamiętasz, dlatego jest Ci ciężko i trudno”.

Tarot mówi o wydarzeniach, które mogą się stać, bo są wpisane w historię danego człowieka. Równie dobrze można nie posłuchać, zrobić coś zupełnie innego i iść odmienną drogą, bo Tarot to tylko podpowiedź, sugestia. Aktywność leży po stronie człowieka. Warto wiedzieć, że nic z tego, co się usłyszy na seansie Tarota, nie spełni się następnego dnia. Na spełnienie planów i marzeń trzeba czasu i wysiłku ze strony człowieka.

Czasem realizacja jakiegoś zamierzenia trwa latami – o tym też mówi Tarot, który odzwierciedla prawa wszechświata. Na efekty własnych poczynań trzeba czekać, bo tylko wtedy można je prawdziwie docenić. Tylko w takiej sytuacji pojmie się istotę swojego rozwoju i dojrzewania.

Wszystkie teksty umieszczone w serwisie www.4taroty.pl podlegają ochronie prawa autorskiego. Powielanie i kopiowanie – prawnie wzbronione.