startmapa stronykontakt
4Taroty
W świecie, w którym trzeba sprostać coraz liczniejszym obowiązkom, podejmować coraz trudniejsze wybory, Tarot podpowiada alternatywy rozwiązań. Porządkuje i uspakaja myśli. Harmonizuje życie, wprowadza równowagę w to, co tu i teraz, zapowiadając możliwość zapanowania w dużym stopniu nad przyszłością.

Tarot uczy umiejętności zestawienia tego, co na zewnątrz, w świecie, ze swoją prawdziwą, wewnętrzną naturą. Jest w nim podpowiedź, jak można żyć w zgodzie ze sobą. Kształci w rozwadze, tłumacząc, że człowiek nie musi popełniać wielu błędów, by posiąść pewne doświadczenia. Uczy też spokoju, z którego wynika akceptacja siebie.

Za sprawą podpowiedzi Tarota można uniknąć pomyłek, które obfitowałyby w ciężkie do udźwignięcia konsekwencje. Można rozważnie omijać nieżyczliwych ludzi, nie przeżyć wielu złych sytuacji. Tarot ostrzega zawczasu, daje informację, którą człowiek wykorzysta wedle swojej woli – posłucha kart bądź nie.

Wszystkie teksty umieszczone w serwisie www.4taroty.pl podlegają ochronie prawa autorskiego. Powielanie i kopiowanie – prawnie wzbronione.