startmapa stronykontakt
4Taroty
Podejmowanie decyzji to jedno z najtrudniejszych ludzkich zadań...
Moja 53-letnia klientka miała kłopoty finansowe. Wszystkie jej starania, by zarobić potrzebną sumę, nie przynosiły efektów. Nie mogła spłacić kredytu na mieszkanie. Nie starczało pieniędzy na życie. Los nie szczędził jej cierpień i rozczarowań.
Zdeterminowana, jak opowiadała później, zdecydowała się wydać ostatnie pieniądze na seans Tarota. W układzie 12 kart pojawiły się, między innymi: 8 Pucharów, 8 Denarów i XXI Świat. Sens kart jednoznacznie sugerował, że kobieta wyjedzie za granicę. Tam będzie ciężko pracować. Ale pomimo trudności znajdzie bratnią duszę, przyjaciela. Potem, według kart, wszystko wróci do normy i kobieta znajdzie swoje miejsce na ziemi.

Moja klientka uśmiechnęła się sceptycznie. Nie znała obcego języka, nie zamierzała się go uczyć. Nie planowała żadnych wyjazdów, gdyż twierdziła, że nie ma na nie pieniędzy. A po rozwodzie nie miała ochoty na kontakty z mężczyznami. Zupełnie nie uwierzyła w moją wróżbę i miałam wrażenie, że żałuje wydanych pieniędzy.

Po jakimś czasie odebrałam e-maila od mojej klientki. Okazało się, że pracuje za granicą. Praca, jak przepowiedziały karty, jest bardzo ciężka, ale daje szansę spłacenia kredytów i rozpoczęcia nowego życia, bez zobowiązań. Po kilku miesiącach napisała znowu, tym razem poinformowała mnie o tym, że znalazła przyjaciela, mężczyznę, z którym bardzo dobrze się rozumie.

Jak się okazuje, czasem karty Tarota przepowiadają odległą przyszłość, a na spełnienie pewnych wróżb trzeba poczekać i dojrzeć do nich, by mogły się zrealizować.

Wszystkie teksty umieszczone w serwisie www.4taroty.pl podlegają ochronie prawa autorskiego. Powielanie i kopiowanie – prawnie wzbronione.