startmapa stronykontakt
4Taroty
Praca i kontakty zawodowe często przysparzają wielu stresów i nieprzespanych nocy...
Mój 32-letni klient trafiał do takich firm, w których wyjątkowo mu się nie wiodło. Pracodawcy wykorzystywali go, a on, człowiek cichy i nieśmiały, nie umiał upomnieć się o należne mu awanse czy premię. Pracował po godzinach, za co nie dostawał wynagrodzenia. W efekcie wpadł w depresję, na której ucierpiały też żona i córka.
Rozłożyłam karty, wśród których zobaczyłam 8 Pucharów i IV Cesarza. Karty przepowiedziały, że jest mu przeznaczona praca za granicą. Mężczyzna zdecydowanie zaprotestował. Upierał się, że nie wyjedzie, gdyż oznaczałoby to rozstanie z rodziną, którą bardzo kocha. Twierdził, że rozłąka zniszczyłaby związek i przyjaźń z żoną.

Po trzech latach przyszedł do mnie ponownie. Okazało się, że od czasu naszego spotkania nieustannie zmieniał prace, przeszedł kilka firm i wiele rozczarowań. Wszędzie ceniono go jako fachowca i bez litości wykorzystywano jego nieśmiałość.

Co ciekawe, karty powiedziały to samo, co przed trzema laty. Będzie miał pracę za granicą i dopiero to zajęcie pozwoli mu zyskać satysfakcję i szacunek przełożonych. Musi tylko zdobyć się na porzucenie obecnego zajęcia, które go rozczarowuje.

I faktycznie – po czasie dowiedziałam się, że ma nową pracę. Raz w tygodniu wyjeżdża na 3-4 dni za granicę. Pozostały czas spędza z rodziną. Firma zapewniła mu godne, dostatnie życie, jest doceniany, może realizować się zawodowo.

Wszystkie teksty umieszczone w serwisie www.4taroty.pl podlegają ochronie prawa autorskiego. Powielanie i kopiowanie – prawnie wzbronione.