startmapa stronykontakt
4Taroty
Miłość jaka jest, każdy wie... Ale nie każdy dobrze lokuje swoje uczucia. Moja klientka, młoda, pociągająca, inteligentna kobieta nie miała, jak twierdzi, szczęścia w miłości. Dawała się wykorzystywać swoim partnerom. Przez to nie akceptowała samej siebie, choć miała wiele zalet.
Kobieta miała starszego od siebie przyjaciela, który wykorzystywał jej dobroć, zaangażowanie w związek. Nie cenił jej, był opryskliwy, czasem okrutny. Równocześnie kobietę adorował młodszy od niej mężczyzna. Był wrażliwy, dobry, romantyczny. Moja klientka nie potrafiła wybrać między nimi oboma.

Wróżba jednoznacznie podpowiedziała młodszego mężczyznę. Tarot sugerował, że z nim moja klientka może przeżyć szczęśliwe chwile. Karty powiedziały również, że relacje w obecnym związku są niekorzystne i należy go zakończyć. Tarot zaproponował medytację do Archanioła Zadkiela z prośbą o uwolnienie od toksycznego związku.

W medytacji kobieta zobaczyła samą siebie stojącą we fioletowym, oczyszczającym ogniu. Jej partner, ubrany na czarno, zbliżał się do niej. Jednak nie czuła się z nim dobrze i bezpiecznie. Zobaczyła też młodego, zakochanego w niej człowieka, którego odebrała jako przepełnionego pozytywną siłą obrońcę. Dopiero w medytacji zrozumiała, że żyje z mężczyzną, który ją krzywdzi.

Wbrew radom Tarota kobieta została ze starszym, upokarzającym ją partnerem, od którego nie umiała się uwolnić. Jednak po 3 miesiącach zdecydowała się zerwać związek. Znalazła w sobie – między innymi - dzięki Tarotowi i Kartom Anielskim – siłę do rozpoczęcia nowego życia.

Wszystkie teksty umieszczone w serwisie www.4taroty.pl podlegają ochronie prawa autorskiego. Powielanie i kopiowanie – prawnie wzbronione.