startmapa stronykontakt
4Taroty
Jednym z najczęstszych pytań zadawanych na seansach Tarota jest pytanie o przyszłość...
Moja młoda klientka zakochała się w koledze ze studiów. Był przystojny, intrygujący, okazał się być dobrym przyjacielem. Doskonale się rozumieli.
Moja klientka była samotna, nie chciała wybierać pochopnie partnera. Kiedy zakochała się w koledze, stwierdziła, że to ktoś, z kim chciałaby żyć. Przyszła zapytać mnie o losy związku. Niepokoiło ją, że mężczyzna był dla niej przyjacielem, ale nie interesował się nią jako kobietą.

Jedną z wylosowanych przez klientkę kart była XVI Wieża. Karta niesie przepowiednię, że człowiek przeżyje, usłyszy, czy zobaczy coś, co diametralnie zmieni jego życie. Kiedy jednak minie pierwszy szok, przyjdzie uświadomienie, że wszystko w gruncie rzeczy skończyło się dobrze.

Karty powiedziały też, że zakochana kobieta odseparuje się od mężczyzny, który nie jest jej przeznaczony. Po czasie znajdzie szczęście u boku innego. Kobieta wyszła przygnębiona po takiej niepomyślnej dla niej wróżbie. Chciała usłyszeć, że będzie szczęśliwa w związku z przyjacielem. Niestety, prawdomówny Tarot pokazał co innego, a ja, posłuszna swojemu powołaniu, nie miałam prawa zmieniać faktów.

Po jakimś czasie widziałam się z moją klientką po raz kolejny. I wtedy opowiedziała mi, jak wielki szok przeżyła, kiedy jej najbliższy przyjaciel wyznał, że jest homoseksualistą. Nadzieje na związek wprawdzie runęły, ale pozostała przyjaźń.

Wszystkie teksty umieszczone w serwisie www.4taroty.pl podlegają ochronie prawa autorskiego. Powielanie i kopiowanie – prawnie wzbronione.