startmapa stronykontakt
4Taroty
Przeszłość bardzo mocno determinuje teraźniejszość. A czasem wpływa też na przyszłość... Niestety, często zdarza się, że gdy człowiek może już samodzielnie podejmować decyzje, rozstrzyga źle, bo dom, rodzina lub towarzystwo wypaczyły jego naturę i duszę.
Młodziutka, bardzo nieszczęśliwa 19-letnia kobieta będzie niedługo matką. Jej wiele starszy partner (około 40 lat) jest człowiekiem nieodpowiedzialnym, brutalnym i okrutnym.
Młoda kobieta przyszła zapytać Tarota, dlaczego raz po raz trafia na pełnych agresji, okrutnych mężczyzn. Mimo młodego wieku przeżyła już kilka dramatycznych związków ze starszymi partnerami. Wie, że takie relacje ją wyniszczają, lecz brnie w nie dalej.

Z układu kart wyczytałam, że u podstaw jej samodestrukcji leży sytuacja w domu rodzinnym. XV Diabeł i 6 Mieczy powiedziały o dramatycznych przeżyciach z dzieciństwa. Ojciec młodej kobiety był alkoholikiem, który urządzał burdy, terroryzował rodzinę. Kiedyś podpalił mieszkanie, by ukarać żonę i córkę, które uciekły z domu, bojąc się o własne życie.

Tarot powiedział, że relacje z ojcem są przyczyną nietrafionych wyborów młodej kobiety. Choć nie akceptowała ojca, podświadomie szukała jego następcy. Znając schemat zachowania agresywnego alkoholika, wiedziała, jak sobie z nim poradzić.

Tarot podpowiedział, że jedynie długa i trudna walka z samą sobą o szczęście i przyszłe dziecko może coś zmienić. Niestety, nie znam dalszych losów mojej młodej klientki.

Wszystkie teksty umieszczone w serwisie www.4taroty.pl podlegają ochronie prawa autorskiego. Powielanie i kopiowanie – prawnie wzbronione.