startmapa stronykontakt
4Taroty
Współcześnie coraz więcej Europejczyków skłania się ku przekonaniu, że człowiek nie żyje raz, ale powraca w kole reinkarnacji.
Ta transcendentna wiara jest tak wiekowa, jak najstarsze religie tego świata. Sanskrycki czasownik „Kri” jest odpowiednikiem słowa „działać”. Według buddyzmu i hinduizmu każde dążenie i przeżywanie jest Karmą. Człowiek dąży do doskonałości. Ale - by do niej dotrzeć, musi przejść wiele istnień. Jedno nie wystarczy, by osiągnąć Absolut.
Człowiek, przeżywając wiele wcieleń, popełnia różnorakie błędy. Niektóre nie mają wpływu na kolejne istnienia, inne, te prawdziwie złe, ważą o dalszym losie duszy. Wielu klientów prosi mnie o układy karmiczne, by zrozumieć swój los i często znaleźć wytłumaczenie dla szeregu katastrof i niepowodzeń, jakie muszą znosić.

Chcą również dowiedzieć się, czego muszą się nauczyć i jakimi się stać, by zmniejszyć Karmę i zbliżyć się do doskonałości. Odkryciu prawdy służą seanse z kartami Aniołów Karmy.

Jedna z moich klientek dowiedziała się z kart Tarota Karmicznego, że powiązanie z byłym mężem było jedną z prób karmicznych. Rozłożyłam jej skomplikowany układ pod nazwą „Wcielenie obecne”. Okazało się, że nie mogła być szczęśliwa w związku, gdyż mężczyzna był karmicznie zły. Pokutował za stare winy z poprzednich wcieleń. Ona była jedną z osób, które skrzywdził za jej własnym przyzwoleniem. Mężczyzna zniechęcił ją do związków, pozbawił chęci poszukiwania miłości i realizowania siebie.

W obecnym wcieleniu kobieta ma za zadanie walczyć o swój los. Musi nauczyć się asertywności w związku. Taki jest wymóg jej Karmy. Gdy posiądzie tę skomplikowaną umiejętność nie bycia podległą mężczyznom, jej dusza będzie mogła osiągnąć wyższy wymiar wtajemniczenia.

Wszystkie teksty umieszczone w serwisie www.4taroty.pl podlegają ochronie prawa autorskiego. Powielanie i kopiowanie – prawnie wzbronione.