startmapa stronykontakt
4Taroty
W świecie targanym sprzecznymi emocjami konieczna jest czasem podpowiedź jakiegoś rozsądnego, zdystansowanego przewodnika. On nauczy nie tylko, jak żyć, ale, przede wszystkim, wesprze w dążeniu do obranego celu. Spełni rolę przewodnika-drogowskazu sugerującego, w którym kierunku podążać.
Czasem człowiek pragnie, żeby to ktoś zupełnie obcy powiedział mu, że ma w sobie siłę do realizowania planów i marzeń. Zdarza się, że ktoś nie wierzy lub wątpi w swoją moc. Wtedy konieczny jest przewodnik, który pomoże dostrzegać w sobie to, co najlepsze. Taką funkcję pełni, między innymi, Tarot.

Tarot mówi o przyszłości bliższej i bardzo odległej. Sugeruje, co może się stać, gdy wybierze się daną drogę. Podpowiada, jak uniknąć wielu kłopotów. To jednak zawsze tylko sugestia, bo tak naprawdę los leży w rękach człowieka.

Tarot podpowiada również, które sprawy rozwiązać w pierwszym rzędzie, a na których skupić się później. Co ciekawe, ten metafizyczny przewodnik, jakim jest Tarot, uczy logicznego podejścia do swojego życia. Jest racjonalnym mentorem, nakazującym, by wziąć odpowiedzialność za własne czyny.

Wszystkie teksty umieszczone w serwisie www.4taroty.pl podlegają ochronie prawa autorskiego. Powielanie i kopiowanie – prawnie wzbronione.