startmapa stronykontakt
4Taroty
Tarot odzwierciedla ludzką duszę – nie tylko tu i teraz – ale całą naturę, na którą składają się możliwości, umiejętności, szanse danego człowieka i ludzkości jako takiej. Każdy z nas ma w sobie niewyobrażalny potencjał, potęgę, która pozwala mu odkształcać rzeczywistość. Niestety, problemy i trudności codziennego życia każą o tej sile zapominać. Tarot budzi ją i daje poczucie wsparcia. Wyzwala specyficzne wrażenie, że człowiekowi towarzyszy jakaś dobra siła, która pomaga mu kształtować własne życie i rozwijać się.
Tarot jest prawdomówny. Opowiada historię danego człowieka, tego akurat, który przyszedł na seans. Dlatego też układy kart, które odkrywają się przed nim, są zupełnie indywidualne. Tarot opisuje dzieje tego jedynego ludzkiego życia, mającego w sobie siłę i moc, której czasem – być może – człowiek nie wykorzystuje w pełni.

Tarot sugeruje różne szczęśliwe rozwiązania. Jeśli człowiekowi spodoba się dana przez Tarot podpowiedź, podświadomie zaczyna szukać dróg do jej osiągnięcia. W efekcie, po czasie wyrzeczeń, starania i działania, osiąga cel. Tarot działa podobnie jak gabinet psychoanalizy, gdzie człowiek radzi innemu człowiekowi, analizując jego osobowość, pragnienia i marzenia. W przypadku Tarota człowiek rozmawia faktycznie z samym sobą, ze swoim wnętrzem. Tarocistka tłumaczy mu tę część natury, której on sam nie zrozumiał, bo jeszcze jej w sobie nie odkrył.

W Tarocie nie ma żadnej magii. Tarot odczytuje prawdziwą naturę człowieka. Jest informacją o tym, o czym w skrytości ducha ktoś marzy, a czego nie ma siły i odwagi wydobyć na światło dzienne. Tarot ujawnia ukryty potencjał, podpowiada człowiekowi, że zawsze ma prawo i siłę zmieniać swoją rzeczywistość. Karty Tarota sugerują jeden z możliwych kierunków rozwoju, kodują w podświadomości chęć zmian. Reszta dzieje się już w samym człowieku, który dąży do odkryć, rozstrzygnięć i do szczęścia.

Wszystkie teksty umieszczone w serwisie www.4taroty.pl podlegają ochronie prawa autorskiego. Powielanie i kopiowanie – prawnie wzbronione.