startmapa stronykontakt
4Taroty
Wieloletnie już wizyty na seansach u Pani Eli pozwoliły mi zrozumieć jedno – że każda sytuacja może skończyć się dobrze, jeśli ja sama w to uwierzę. Bo Tarot tak w ostatecznym rozrachunku zawsze mówi o tym, co dobre. Oczywiście, zapowiada też wiele ciężkich przejść - ale to naturalne, kiedy jest się człowiekiem. Trzeba sporo wycierpieć, wiele doświadczyć, żeby zasłużyć na nagrodę.

Katarzyna, lat 32 (pracownik dużej firmy; odpowiedzialna za kontakty z klientami)
Jak czuję się po seansie Tarota? Najpierw oszołomiony, że jest tam tyle informacji o moim życiu, marzeniach. Potem – wstępuje we mnie nadzieja, że dam radę pokonać różne trudne sytuacje, które mnie spotkają. A w końcu, kiedy one przychodzą, czuję, że Tarot to coś intrygującego, bo to, co się zdarzyło, zapowiedział już wcześniej. I wtedy myślę sobie, że Tarot zabezpieczył mnie przed popełnieniem różnego typu błędów. Bo o różnych sprawach wiedziałem wcześniej.

Krzysztof, lat 48 (właściciel firmy)


Dla mnie Tarot jest odczytywaniem najskrytszych marzeń, tych, których nie mam odwagi głośno wypowiedzieć. Po seansie sama zaczęłam trochę czytać na temat Tarota. I wydaje mi się, że jest w nim zawarte całe ludzkie życie. Dlatego tak dobrze potrafi popchnąć mnie do działania. Tarot aktywizuje. Każe mi coś robić ze swoim życiem.

Violetta, lat 26 (kosmetyczka)

Wszystkie teksty umieszczone w serwisie www.4taroty.pl podlegają ochronie prawa autorskiego. Powielanie i kopiowanie – prawnie wzbronione.