startmapa stronykontakt
4Taroty
Z wróżbami, białą magią i myśleniem metafizycznym mam kontakt już od prawie 40 lat.
Kiedy wkroczyłam w pełnoletniość, trafiłam pod skrzydła mojej duchowej mentorki, wybitnej wróżbiarki, Pani Marty Cienciały. To Ona przed laty przepowiedziała mi, że kiedyś zajmę się wróżeniem. Odkryła i kształtowała moje powołanie.

Numerologia potwierdziła, że moja karmiczna dusza sięga wielu wieków wstecz.
To dodatkowo utwierdziło mnie w przekonaniu, że mam do spełnienia misję – za sprawą Tarota pomóc, wskazać drogę tym, którzy są zagubieni i bezradni.
Moja prawdziwa przygoda z kartami Tarota rozpoczęła się po cudem przeżytej bardzo poważnej operacji. Czas rekonwalescencji był czasem przełomu. Zaczęłam wnikliwe studia nad Tarotem Marsylskim. Później przyszedł czas na Tarota Rider Waite’a, trzy rodzaje Kart Anielskich i medytacje.

Dziękuję moim Opiekunom Duchowym za umiejętność wnikania w tajemnice życia i kart Tarota, którego darzę wielkim szacunkiem. Coraz głębiej sięgam w transcendentny wymiar wszechświata zaklęty w kartach.

Tarot symbolizuje odwieczną prawdę o ludzkiej egzystencji od narodzin do śmierci. Dzięki Niemu coraz lepiej rozumiem barwy i natężenia przeżywanych przez człowieka zdarzeń. Tarot uchyla przede mną rąbka tajemnicy istnienia i zawiłości ludzkiej duszy.

Mogę o sobie powiedzieć, cytując Staffa, że rozkładając karty Tarota...
... uczę miłowania, radości w uśmiechu,
W łzach widzieć gorycz smutną, dobroć chorą w grzechu, I pochwalam tajń życia w pieśni i w milczeniu...


Elżbieta Ellis zaprasza na seans niezwykłych wtajemniczeń.

Wszystkie teksty umieszczone w serwisie www.4taroty.pl podlegają ochronie prawa autorskiego. Powielanie i kopiowanie – prawnie wzbronione.