startmapa stronykontakt
4Taroty
Medytacja z Aniołami pozwala skontaktować się z Bogiem poprzez wstawiennictwo Aniołów. Medytacje te są absolutnie bezpieczne. Medytacja z Aniołami jest najdoskonalszą formą modlitwy. W czasie medytacji z Aniosami możemy poznać przyczyny dręczących nas problemów i, co najważniejsze, znaleźć najlepsze z moŻliwych rozwiyzań. Medytacje z Aniosami podwyższają wibrację medytującego i pomagają w rozwoju osobistym oraz duchowym.
Niektórzy z moich Klientów nie chcą korzystać z regresingu, by poznać poprzednie wcielenia i przyczyny obecnych problemów. Wtedy proponuję całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne medytacje z Aniołami Karmy. Aniołowie w bardzo subtelny sposób pokały poprzednie wcielenia i zadania, które otrzymało się do wykonania w obecnej inkarnacji.

W czasie medytacji z Aniołami prowadzę rwnież proces oczyszczania negatywnych emocji, typu: złość, gniew, nienawiść, autoagresja, itp., przez naukę wybaczania winowajcom i samemu sobie.

Wszystkie teksty umieszczone w serwisie www.4taroty.pl podlegają ochronie prawa autorskiego. Powielanie i kopiowanie – prawnie wzbronione.