startmapa stronykontakt
4Taroty
W czasie seansów posługuję się równocześnie nawet 4 taliami Tarota. Stąd idea serwisu opisującego właściwości czterech różnych typów kart. Pracuję z Tarotem Rider Waite’a i trzema taliami Kart Anielskich. Karty z poszczególnych talii, uzupełniając się, precyzują odpowiedzi na zadane im pytania. Dookreślają wróżbę, uściślają i precyzują jej sens. Jeden Tarot jest swoistym potwierdzeniem, rozwinięciem drugiego.

Zwracam uwagę nie tylko na przesłanie i symbolikę danej karty, ale i jej numerologiczną wartość. Tworzę układy z kart prostych i odwróconych, w zależności od stopnia zaawansowania pytania. Karty Anielskie – oprócz wróżb - służą również medytacji do poszczególnych Aniołów. Rozwiązują życiowe problemy, służą radą.

Do każdego seansu przygotowuję się szczególnie starannie. Przez szacunek dla kart, ich metafizycznych właściwości i siły wyrazu w dniu seansu nie jem mięsa, nie piję alkoholu. Wyciszam się, palę świece i kadzidełka, słucham muzyki relaksacyjnej. Seans to wyczerpujące mentalne przeżycie, do którego muszę być odpowiednio nastawiona, by nie zachwiać równowagi przesłania i patrzeć na nie tak obiektywnie, jak pozwalają mi moi Duchowi Opiekunowie.
Tarot Rider Waite’a ma tradycyjną, znaną i od wieków ustaloną formę graficzną. Każdy detal przesycony jest głęboką symboliką.

Tarot Aniołów Karmy to karty o oszczędnej stylistyce prawosławnych ikon. Wyraziste postaci Aniołów niosą spokój, umożliwiając skupienie na wróżbie.

Tarot Anielski Jeanne Ruland to wizualny zapis wieloletnich medytacji twórczyni kart. Anioły podpowiadają, jak zmienić i udoskonalić swoje życie.

Tarot Anielski Elly Seleny to karty stworzone na zasadzie kolażu. Rozbudowana symbolika pozwala uzywać talii do wróżb i medytacji.


Wszystkie teksty umieszczone w serwisie www.4taroty.pl podlegają ochronie prawa autorskiego. Powielanie i kopiowanie – prawnie wzbronione.