startmapa stronykontakt
4Taroty
Każda z kart Tarota ma wiele znaczeń - zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Wieloletnie doświadczenie, praca z kartami, wewnętrzna umiejętność rozpoznawania symbolicznych sensów oraz układ, indywidualny dla każdego człowieka, podpowiadają mi, jakie przesłanie niesie karta wybrana przez daną osobę.
Blaski czyli pozytywne znaczenia karty

Anioł Troski Pełnej Miłości pociesza w trudnych chwilach, jest opiekuńczy, troskliwy, kocha bezwarunkowo. Daje nadzieję, wspiera, modli się o zbawienie duszy. Niesie otuchę w smutku, w chorobie, w czasie rozłąki i kryzysów życiowych. Zapowiada, że po troskach przyjdzie radość. Anioł mówi, że wszelki ból jest przemijający, czas uleczy rany.

obejrzyj wszystkie karty Tarota Anielskiego J. Ruland


Medytacja

Kilka lat temu zafascynowała mnie książka J. Ruland "Świetlista siła aniołów" i opisywane w niej Karty Anielskie. Książkę czytałam wielokrotnie, ciągle do niej wracam. Stała się dla mnie jedną z inspiracji do nauki medytacji. Przemawiające do duszy i wyobraźni karty zapraszają do pełnej obrazów wędrówki w głąb siebie.

poznaj sekrety medytacji

Wszystkie teksty umieszczone w serwisie www.4taroty.pl podlegają ochronie prawa autorskiego. Powielanie i kopiowanie – prawnie wzbronione.